RejestracjaRejestracja   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj

Pr0MyK

Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 59

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 11:51, 16 Gru 2006    Temat postu: Pr0MyK aka Timur vs M@T! 18-12

6. Opis obydwóch druzyn/graczy
Pr0MyK say: Przeciwnik był odemnie troszke słabszy więc nie jest to zwycięzstwo które mnie całkowicie cieszy, jednak mile sie zaskoczyłem poczatkiem 1 tercji i połowa 2 :) GG Spotkanie było na poziomie...

M@T! say:
Dawno nie grale wiec czego sie spodziewac, maecz spoko ale z promykiem ciezko wygrac .GG

7.Uwagi Administratora ligi co do meczu ( Pr0MyK (L))
-Mecz rozegrany zgodnie z regulaminem wszystkie media dostarczone n1 i GL & HF PZDR (L)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clan first Bullet Strona Główna -> 1on1 FiB Ladder Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)